2012. július 29., vasárnap

Judo - Olimpia: Csernoviczki Éva - Ungvári Miklós

Miki/Fotó: MTI/Kollányi Péter
Ádám /Fotó: Madár Balázs/
Nagyon izgatottan néztük végiga a 66 kg-os Ungvári Miklós  (Ungi) versenyeit. Sikerült a legjobb 8 közé kerülnie, túllépve ezzel saját eddigi teljesítményén. Harmadik Olimpiáján vesz részt, ahol a lelátón szurkol családja, testvérei: Ungvári Attila (Karvaly), Ungvári Zoltán (Tecu) és edzőtársai. Nagyon nagy motiváció számára csapattársának Csernoviczki Évának tegnap megszerzett bronzérme.

Miki és Tamás
A tatami széléről Bíró Tamás (Sensei) mesteredzője biztatja. Miki 1990-ben a CVSE Judo Szakosztályában ismerkedett meg ezzel a küzdő sporttal, amely a fizikai és szellemi erő leghatékonyabb kifejezési módja. Túl vagyunk egy újabb győztes küzdelmen, aminek eredményeként Miki bekerült a négyes döntőbe.Magyar idő szerint 16:10 perckor már tudjuk Miki döntős!